CASA 85031
závěsná police, barva dub artisan
Skladem
SKU
INT-GAM-POL-DA-BL
CASA 85031
závěsná police, barva dub artisan
Popis produktu
Závěsná police je vyrobena z kvalitní LTD desky v barvě dub artisan. V naší nabídce naleznete více variant nábytku této řady. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Závěsná police je vyrobena z kvalitní LTD desky v barvě dub artisan. V naší nabídce naleznete více variant nábytku této řady. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 8 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub artisan |
| Šířka (cm) | 155,00 cm |
| Výška (cm) | 22,00 cm |
| Hloubka (cm) | 18,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | kancelář, obývák |
| Typ nábytku | police |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|