CASA 97052
závěsná skříňka 2D, barva dub tabaco/matera
Skladem
SKU
MES-OMEGA-POL2-DT-M
CASA 97052
závěsná skříňka 2D, barva dub tabaco/matera
Popis produktu
Závěsná skříňka se dvěma výklopnými dvířky v industriálním stylu je vyrobena z kvalitní LTD v barevném provedení dub tabaco/matera. Úchyty jsou kovové. V naší nabídce najdete široký výběr komponentů této kolekce, které si můžete dokoupit. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Závěsná skříňka se dvěma výklopnými dvířky v industriálním stylu je vyrobena z kvalitní LTD v barevném provedení dub tabaco/matera. Úchyty jsou kovové. V naší nabídce najdete široký výběr komponentů této kolekce, které si můžete dokoupit. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub |
| Barva detailně | dub tabaco/matera |
| Šířka (cm) | 120,00 cm |
| Výška (cm) | 40,00 cm |
| Hloubka (cm) | 30,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj |
| Typ nábytku | skříň / skříňka |
| Materiál | LTD (lamino) |
| Úchyty | kov |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|