CASA 97037
zrcadlo, rám barva wenge
Skladem
SKU
MES-ARAMIS-MIR-WK
CASA 97037
zrcadlo, rám barva wenge
Popis produktu
Zrcadlo z ložnicové řady. Elegantní provedení dokonale doplní váš interiér. Zrcadlo je vyrobeno z kvalitní LTD desky v barvě wenge. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Zrcadlo z ložnicové řady. Elegantní provedení dokonale doplní váš interiér. Zrcadlo je vyrobeno z kvalitní LTD desky v barvě wenge. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 12 kg |
|---|---|
| Základní barva | Wenge |
| Šířka (cm) | 76,20 cm |
| Výška (cm) | 76,20 cm |
| Hloubka (cm) | 1,90 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | ložnice |
| Typ nábytku | zrcadlo |
| Materiál | LTD (lamino), sklo |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|