CASA 97012
tv stolek 1D1S, barva dub sonoma/bílá mat
Skladem
SKU
MES-TIPS-SIDE-1D1S
CASA 97012
tv stolek 1D1S, barva dub sonoma/bílá mat
Popis produktu
Televizní stolek ze sektorového nábytku v moderním provedení vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Stolek má 1 dvířka, polici a 1 praktickou zásuvku. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Televizní stolek ze sektorového nábytku v moderním provedení vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Stolek má 1 dvířka, polici a 1 praktickou zásuvku. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 17 kg |
|---|---|
| Místnost | obývák |
| Základní barva | Dub sonoma |
| Barva detailně | dub sanoma/bílá mat |
| Typ nábytku | komoda, TV stolek |
| Materiál | LTD (lamino) |
| Výška (cm) | 34,30 cm |
| Hloubka (cm) | 38,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|