CASA 71014
regál (JT-34), barva dub santana
Skladem
SKU
JRS-VEG-V34-SA
CASA 71014
regál (JT-34), barva dub santana
Popis produktu
Regál VEGAS – moderní regál s policemi a dvířky
Regál VEGAS kombinuje otevřený úložný prostor se dvěma policemi v horní části a uzavřenou skříňkou se dvěma dvířky a jednou policí dole. Vyniká moderním designem a masivním vzhledem.
Technické údaje
- Typ: Regál ze sektorové řady VEGAS
- Materiál: LTD 16 mm, ABS hrany
- Barva: dub santana (u korpusu Santana zadní deska bílá)
- Rozměry: viz obrázek
- Balení: Dodáváno v demontovaném stavu
Univerzální regál vhodný do obývacího pokoje, kanceláře i ložnice.
Popis produktu
Regál VEGAS – moderní regál s policemi a dvířky
Regál VEGAS kombinuje otevřený úložný prostor se dvěma policemi v horní části a uzavřenou skříňkou se dvěma dvířky a jednou policí dole. Vyniká moderním designem a masivním vzhledem.
Technické údaje
- Typ: Regál ze sektorové řady VEGAS
- Materiál: LTD 16 mm, ABS hrany
- Barva: dub santana (u korpusu Santana zadní deska bílá)
- Rozměry: viz obrázek
- Balení: Dodáváno v demontovaném stavu
Univerzální regál vhodný do obývacího pokoje, kanceláře i ložnice.
Více informací
| Hmotnost | 69 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub santana světlá |
| Šířka (cm) | 70,00 cm |
| Výška (cm) | 192,00 cm |
| Hloubka (cm) | 40,50 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, kancelář, obývák |
| Typ nábytku | regál |
| Materiál | LTD (lamino) |
| Úchyty | plast |
Stáhnout
| Katalog výrobce (42.76MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |