CASA 71014
pracovní stůl se zásuvkami (JT-28), barva dub santana
Skladem
SKU
JRS-VEG-V28-SA
CASA 71014
pracovní stůl se zásuvkami (JT-28), barva dub santana
Popis produktu
Pracovní stůl VEGAS – stůl se 4 zásuvkami a výsuvem na klávesnici
Pracovní stůl VEGAS kombinuje elegantní design s praktickým využitím. Nabízí čtyři prostorné zásuvky na pravé straně a výsuvnou desku na klávesnici.
Technické údaje
- Typ: Pracovní stůl ze sektorové řady VEGAS
- Materiál: LTD 16 mm, horní, ABS hrany
- Barva: dub santana
- Rozměry: viz obrázek
- Balení: Dodáváno v demontovaném stavu
Vhodný pro moderní kancelář i domácí pracovnu.
Popis produktu
Pracovní stůl VEGAS – stůl se 4 zásuvkami a výsuvem na klávesnici
Pracovní stůl VEGAS kombinuje elegantní design s praktickým využitím. Nabízí čtyři prostorné zásuvky na pravé straně a výsuvnou desku na klávesnici.
Technické údaje
- Typ: Pracovní stůl ze sektorové řady VEGAS
- Materiál: LTD 16 mm, horní, ABS hrany
- Barva: dub santana
- Rozměry: viz obrázek
- Balení: Dodáváno v demontovaném stavu
Vhodný pro moderní kancelář i domácí pracovnu.
Více informací
| Hmotnost | 70 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub santana světlá |
| Šířka (cm) | 120,00 cm |
| Výška (cm) | 78,00 cm |
| Hloubka (cm) | 60,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, kancelář, obývák |
| Typ nábytku | psací stůl |
| Materiál | LTD (lamino) |
| Úchyty | plast |
Stáhnout
| Katalog výrobce (42.76MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |