CASA 71014
šatní skříň 1D levá (JT-36), barva dub santana
Skladem
SKU
JRS-VEG-V36L-SA
CASA 71014
šatní skříň 1D levá (JT-36), barva dub santana
Popis produktu
Šatní skříň VEGAS – jednodveřová skříň se zásuvkou
Šatní skříň VEGAS nabízí úložný prostor s šatní tyčí a praktickou spodní zásuvkou. Je součástí moderní kolekce nábytku s masivním vzhledem a jednoduchými tvary.
Technické údaje
- Typ: Jednodveřová šatní skříň ze sektorové řady VEGAS
- Materiál: LTD 16 mm, ABS hrany
- Barva: dub santana
- Rozměry: viz obrázek
- Balení: Dodáváno v demontovaném stavu
Volitelně lze dokoupit sadu tří polic pro větší variabilitu úložného prostoru.
Popis produktu
Šatní skříň VEGAS – jednodveřová skříň se zásuvkou
Šatní skříň VEGAS nabízí úložný prostor s šatní tyčí a praktickou spodní zásuvkou. Je součástí moderní kolekce nábytku s masivním vzhledem a jednoduchými tvary.
Technické údaje
- Typ: Jednodveřová šatní skříň ze sektorové řady VEGAS
- Materiál: LTD 16 mm, ABS hrany
- Barva: dub santana
- Rozměry: viz obrázek
- Balení: Dodáváno v demontovaném stavu
Volitelně lze dokoupit sadu tří polic pro větší variabilitu úložného prostoru.
Více informací
| Hmotnost | 59 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub santana světlá |
| Šířka (cm) | 49,00 cm |
| Výška (cm) | 192,00 cm |
| Hloubka (cm) | 54,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, kancelář, obývák |
| Typ nábytku | šatní skříň |
| Materiál | LTD (lamino) |
| Úchyty | plast |
Stáhnout
| Katalog výrobce (42.76MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |