CASA 73010
nádstavec (LV-04)
Skladem
SKU
DIG-MIA-MI-04
CASA 73010
nádstavec (LV-04)
Popis produktu
Nádstavec MI-06, který se dá postavit na pracovní stůl z téže sestavy. Nádstavec má dvě zásuvky a několik poliček. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina ohraničené ABS páskou, horní část je vyřezaná do obloučku. Nádstavec je v barvě bílé a růžové. V naší nabídce najdete mnoho dalších prvků stejné sestavy a tento široký výběr Vám zaručí sestavit si útulný dětský pokoj. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Nádstavec MI-06, který se dá postavit na pracovní stůl z téže sestavy. Nádstavec má dvě zásuvky a několik poliček. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina ohraničené ABS páskou, horní část je vyřezaná do obloučku. Nádstavec je v barvě bílé a růžové. V naší nabídce najdete mnoho dalších prvků stejné sestavy a tento široký výběr Vám zaručí sestavit si útulný dětský pokoj. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 25 kg |
|---|---|
| Základní barva | Bílá |
| Barva detailně | bílá/růžová |
| Šířka (cm) | 107,00 cm |
| Výška (cm) | 85,00 cm |
| Hloubka (cm) | 20,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj |
| Typ nábytku | nádstavec |
| Materiál | LTD (lamino) |
| Úchyty | plast |
Stáhnout
| Katalog výrobce I. (30.56MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |