CASA 97012
police, barva dub sonoma
Skladem
SKU
MES-TIPS-POL
CASA 97012
police, barva dub sonoma
Popis produktu
Police ze sektorového nábytku v moderním provedení vyrobena z kvalitní LTD desky v barvě dub sonoma. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Police ze sektorového nábytku v moderním provedení vyrobena z kvalitní LTD desky v barvě dub sonoma. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 9 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub sonoma |
| Šířka (cm) | 120,00 cm |
| Výška (cm) | 45,40 cm |
| Hloubka (cm) | 21,60 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, obývák, předsíň |
| Typ nábytku | police |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|