CASA 53019
police ve tvaru srdce, barva černá
Skladem
SKU
COM-SRDCE-CZA
CASA 53019
police ve tvaru srdce, barva černá
Popis produktu
Stylová police ve tvaru srdce se stane ozdobou každého pokoje. Může být originálním a zároveň praktickým doplňkem. Police má vkusný, jednoduchý a moderní design. Je vyrobena z přírodní dýhy šíře 18 mm lakované černou barvou. Nosnost max. 10 kg.
DOPRODEJ!
DOPRODEJ!
Popis produktu
Stylová police ve tvaru srdce se stane ozdobou každého pokoje. Může být originálním a zároveň praktickým doplňkem. Police má vkusný, jednoduchý a moderní design. Je vyrobena z přírodní dýhy šíře 18 mm lakované černou barvou. Nosnost max. 10 kg.
DOPRODEJ!
Více informací
| Hmotnost | 8 kg |
|---|---|
| Základní barva | Černá |
| Šířka (cm) | 67,00 cm |
| Výška (cm) | 55,00 cm |
| Hloubka (cm) | 23,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, ložnice, obývák |
| Typ nábytku | police |
| Materiál | přírodní dýha |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|