CASA 97012
postel se zásuvkou, barva dub sonoma/bílá mat
Skladem
SKU
MES-TIPS-BED90
CASA 97012
postel se zásuvkou, barva dub sonoma/bílá mat
Popis produktu
Postel s úložným prostorem ze sektorového nábytku v moderním provedení. Postel je vyrobena z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Součástí postele není rošt ani matrace, to je nutno doobjednat. Doporučený rozměr matrace 90 x 200 cm. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Postel s úložným prostorem ze sektorového nábytku v moderním provedení. Postel je vyrobena z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Součástí postele není rošt ani matrace, to je nutno doobjednat. Doporučený rozměr matrace 90 x 200 cm. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 53 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub sonoma |
| Barva detailně | dub sanoma/bílá mat |
| Výška (cm) | 60,00 cm |
| Hloubka (cm) | 203,20 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, ložnice |
| Typ nábytku | postel |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|