CASA 97012
psací stůl, barva dub sonoma/bílá mat
Skladem
SKU
MES-TIPS-PC
CASA 97012
psací stůl, barva dub sonoma/bílá mat
Popis produktu
Pracovní stůl s jednou zásuvkou ze sektorového nábytku v moderním provedení. Stůl je vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Pracovní stůl s jednou zásuvkou ze sektorového nábytku v moderním provedení. Stůl je vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 31 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub sonoma |
| Barva detailně | dub sanoma/bílá mat |
| Šířka (cm) | 120,00 cm |
| Výška (cm) | 77,00 cm |
| Hloubka (cm) | 54,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, kancelář |
| Typ nábytku | psací stůl |
| Materiál | LTD (lamino) |
| Úchyty | plast |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|