CASA 97012
vysoká skříňka 2D1S, barva dub sonoma/bílá mat
Skladem
SKU
MES-TIPS-R2D1S
CASA 97012
vysoká skříňka 2D1S, barva dub sonoma/bílá mat
Popis produktu
Vysoká komoda - skříňka ze sektorového nábytku v moderním provedení. Komoda obsahuje 2 dvířka, 1 zásuvku a volný prostor uprostřed. Komoda je vyrobena z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Vysoká komoda - skříňka ze sektorového nábytku v moderním provedení. Komoda obsahuje 2 dvířka, 1 zásuvku a volný prostor uprostřed. Komoda je vyrobena z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub sonoma / bílá mat. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do obývacího, dětského nebo studentského pokoje dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 38 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub sonoma |
| Barva detailně | dub sanoma/bílá mat |
| Šířka (cm) | 50,20 cm |
| Výška (cm) | 195,00 cm |
| Hloubka (cm) | 34,30 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, ložnice, obývák |
| Typ nábytku | komoda, skříň / skříňka |
| Materiál | LTD (lamino) |
| Úchyty | plast |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|