CASA 98233
zásuvka pod postel, barva bílá/dub kraft zlatý
| Dostupnost: | Poslední kus |
|---|
| Dodací lhůta: | do 5 dnů |
|---|
Skladem
SKU
MET-WOODY-CBD-WOG
CASA 98233
zásuvka pod postel, barva bílá/dub kraft zlatý
Popis produktu
Zásuvka pod postel je vyrobena z desky LTD v barevném provedení bílá/dub kraft zlatý. Dodáváme v demontovaném stavu.
DOPRODEJ!
DOPRODEJ!
Popis produktu
Zásuvka pod postel je vyrobena z desky LTD v barevném provedení bílá/dub kraft zlatý. Dodáváme v demontovaném stavu.
DOPRODEJ!
Více informací
| Hmotnost | 37 kg |
|---|---|
| Základní barva | Bílá |
| Barva detailně | bílá/dub kraft zlatý |
| Šířka (cm) | 98,00 cm |
| Výška (cm) | 24,00 cm |
| Hloubka (cm) | 197,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj |
| Typ nábytku | zásuvka pod postel |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|