CASA 11207
jídelní stůl, barva tmavě béžový
| Dostupnost: | Na objednávku |
|---|
| Dodací lhůta: | 2-3 týdny |
|---|
Skladem
SKU
SIL-DAMARCB
CASA 11207
jídelní stůl, barva tmavě béžový
Popis produktu
Moderní jídelní stůl v elegantním a praktickém provedení. Nohy stolu jsou vyrobeny z kovu, lakované tmavě béžovou barvou, deska je z tvrzeného skla rovněž v tmavě béžové barvě. Na desce stolu jsou jemné, velmi elegantní moderní kresby. Stůl je určený pro 4 osoby. K tomuto stolu doporučujeme židle z naší nabídky.
Popis produktu
Moderní jídelní stůl v elegantním a praktickém provedení. Nohy stolu jsou vyrobeny z kovu, lakované tmavě béžovou barvou, deska je z tvrzeného skla rovněž v tmavě béžové barvě. Na desce stolu jsou jemné, velmi elegantní moderní kresby. Stůl je určený pro 4 osoby. K tomuto stolu doporučujeme židle z naší nabídky.
Více informací
| Hmotnost | 26 kg |
|---|---|
| Základní barva | Béžová |
| Místnost | jídelna, kuchyně |
| Typ nábytku | stůl |
| Materiál | kov, sklo |
| Šířka (cm) | 100,00 cm |
| Výška (cm) | 75,00 cm |
| Hloubka (cm) | 60,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
Stáhnout
| Katalog výrobce (37.73MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |