CASA 11316
Jídelní stůl rozkládací, 110(170)x74 černá/chróm
Skladem
SKU
SIL-GD017
CASA 11316
Jídelní stůl rozkládací, 110(170)x74 černá/chróm
Popis produktu
Moderní rozkládací jídelní stůl, kovová konstrukce je pochromovaná, vrchní rozkládací deska je z černého tvrzeného skla, tloušťka skla je 1 cm. Rozkládací části ( každá 30 cm ) se nacházejí na dvou protilehlých stranách, plocha má před rozložením 110 x 74 cm, po rozložení 170 x 74 cm. Stůl je vhodný pro 4-6 osob. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší uvedené nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Moderní rozkládací jídelní stůl, kovová konstrukce je pochromovaná, vrchní rozkládací deska je z černého tvrzeného skla, tloušťka skla je 1 cm. Rozkládací části ( každá 30 cm ) se nacházejí na dvou protilehlých stranách, plocha má před rozložením 110 x 74 cm, po rozložení 170 x 74 cm. Stůl je vhodný pro 4-6 osob. K tomuto stolu doporučujeme židle v naší uvedené nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Základní barva | Černá |
| Barva detailně | černá/chróm |
| Místnost | jídelna |
| Typ nábytku | stůl |
| Materiál | chróm, kov, sklo |
| Rozkládací | ano |
| Plocha po rozložení | 74x170 |
| Šířka (cm) | 110,00 cm |
| Výška (cm) | 75,00 cm |
| Hloubka (cm) | 74,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
Stáhnout
| Katalog výrobce (37.73MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |