Kdo jsme

Žádní nováčci!

Díváte se na náš další projekt - moderní internetový obchod s nábytkem www.komfort-nabytek.cz, nebo-li takzvaný eshop s nábytkem.

Možná si kladete otázku, kdo vlastně jsme? Nejsme na trhu s nábytkem žádnými nováčky. V tomto oboru se pohybujeme od roku 2002 a naše firma úspěšně působí na trhu od roku 2007. Během té doby jsme získali důvěru a zastoupení několika významných zahraničních výrobců nábytku, které nyní velkoobchodně prodáváme. I když náš nábytek prodávají již desítky obchodů po celé ČR, jsou místa, kde prodejny s naším sortimentem zatím nemáme. Z toho důvodu jsme se rozhodli vytvořit internetový obchod s nábytkem, aby si zákazníci z pohodlí domova mohli nerušeně vybrat nábytek z naší široké nabídky.

Slovo komfort v našem názvu neznamená pouze kvalitní a moderní nábytek za přijatelné ceny, ale také úroveň služeb, které od nás můžete očekávat.

Kapitál a zázemí

Nákup na internetovém obchodu s nábytkem v některých lidech i v dnešní době stále vzbuzuje obavy. Koupě nábytku je dlouhodobou investicí a firma, od které nábytek kupujete, musí být důvěryhodná a stabilní. Jsme společnost s vlastním kapitálem schopná ručit za své závazky vůči klientům. Samozřejmě Vám garantujeme zákonem stanovené záruky, řešení reklamací, maximální servis pro naše klienty a rozvoz po ČR z velké části vlastní dopravou. V současné době nás můžete osobně navštívit se svými požadavky ve Frýdku – Místku, kde Vám v administrativní budově poskytneme odborné informace spojené s nákupem a na skladě o rozloze cca 1200 m2 naleznete velkou část z nabídky www.komfort-nabytek.cz skladem, tj. ihned k odběru!

Jak se k nám dostanete

Mapa Komfort nábytek

Partneři

Takto velký projekt, jako je tento internetový obchod s nábytkem, si vyžaduje týmovou práci. Můžete si být jisti, že se opíráme o zkušený tým spolupracovníků - programátorů, operátorek, obchodníků a dodavatelů. Mezi dodavatele našeho eshopu patří přední světoví výrobci nábytku a sedacích souprav jako je Wajnert, Signal, Stolkar, Szynaka, Dolmar a další. Na stránkách www.komfort-nabytek.cz naleznete pouze nábytek prověřený českými domácnostmi po mnoho let.

Nábytek který nabízíme, můžete nakoupit i na Slovensku. Naším partnerem zde je internetový obchod s nábytkem, nebo-li "e-shop s nábytkom" společnosti FreePort, s.r.o. nabytok-a-interier.sk. Zboží dopravuje po celém Slovensku.


Věříme, že i Vy budete patřit mezi spokojené zákazníky, kteří s naším nábytkem budou bydlet lépe a kvalitněji.

Ing. Radim Peřina
ředitel společnosti