CASA 83135
kuchyňská linka 260, barva artwood/antracit
Popis produktu
Kuchyňská linka 260 v jednoduchém moderním stylu.
Materiál LTD, korpus je v barvě grafit, dvířka jsou v barvě artwood/antracit, úchyty jsou v barvě černé.
Kuchyňská sestava se skládá z:
- 2 x horní skříňka 80/72 cm
- horní skříňka 60/72 cm
- horní skříňka 40/72 cm
- dolní dřezová skříňka 80/82
- dolní skříňka 60/82 cm
- dolní skříňka 40/82 cm
- dolní skříňka 80/82 cm
- výška horních skříněk: 72 cm, hloubka: 32 cm
- výška dolních skříněk: 82 cm, hloubka: 46 cm
Dřez, pracovní deska, sokl nejsou v ceně.
Spotřebiče nejsou součástí kuchyňské linky.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Kuchyňská linka 260 v jednoduchém moderním stylu.
Materiál LTD, korpus je v barvě grafit, dvířka jsou v barvě artwood/antracit, úchyty jsou v barvě černé.
Kuchyňská sestava se skládá z:
- 2 x horní skříňka 80/72 cm
- horní skříňka 60/72 cm
- horní skříňka 40/72 cm
- dolní dřezová skříňka 80/82
- dolní skříňka 60/82 cm
- dolní skříňka 40/82 cm
- dolní skříňka 80/82 cm
- výška horních skříněk: 72 cm, hloubka: 32 cm
- výška dolních skříněk: 82 cm, hloubka: 46 cm
Dřez, pracovní deska, sokl nejsou v ceně.
Spotřebiče nejsou součástí kuchyňské linky.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 190 kg |
|---|---|
| Velikost | šířka 260 cm |
| Základní barva | Dub |
| Barva detailně | artwood/antracit |
| Místnost | kuchyně |
| Typ nábytku | kuchyně |
| Materiál | LTD (lamino) |
| Úchyty | plast |
| Šířka (cm) | 260,00 cm |
| Hloubka (cm) | 60,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|