CASA 32016
koupelnová sestava, bílá/dub Sonoma
Skladem
SKU
AEK-RAIN-ZOS-2023-BS
CASA 32016
koupelnová sestava, bílá/dub Sonoma
Popis produktu
Elegantní kombinace bílé a dubu Sonoma
Sestava obsahuje:
Policovou skříň s rozměry:
Výška: 180 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 38 cm
Panel s poličkami s rozměry:
Výška: 70 cm
Šířka: 60 cm
Policová skříň stojí na nožičkách, což usnadňuje údržbu podlahy pod ní. Na panelu s poličkami je zrcadlo.
Vyrobena z kvalitní dřevotřísky potažené melaminem. Umyvadlo není součástí sestavy.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Sestava obsahuje:
Policovou skříň s rozměry:
Výška: 180 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 38 cm
Panel s poličkami s rozměry:
Výška: 70 cm
Šířka: 60 cm
Policová skříň stojí na nožičkách, což usnadňuje údržbu podlahy pod ní. Na panelu s poličkami je zrcadlo.
Vyrobena z kvalitní dřevotřísky potažené melaminem. Umyvadlo není součástí sestavy.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Elegantní kombinace bílé a dubu Sonoma
Sestava obsahuje:
Policovou skříň s rozměry:
Výška: 180 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 38 cm
Panel s poličkami s rozměry:
Výška: 70 cm
Šířka: 60 cm
Policová skříň stojí na nožičkách, což usnadňuje údržbu podlahy pod ní. Na panelu s poličkami je zrcadlo.
Vyrobena z kvalitní dřevotřísky potažené melaminem. Umyvadlo není součástí sestavy.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 43 kg |
|---|---|
| Základní barva | Bílá/dub sonoma |
| Šířka (cm) | 40,00 cm |
| Výška (cm) | 180,00 cm |
| Hloubka (cm) | 38,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | koupelna |
| Typ nábytku | koupelnová stěna |
| Materiál | DTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|