CASA 28087
skříňka do koupelny 4D, barva bílá
Skladem
SKU
DCR-WILLIAM-MPC-W
CASA 28087
skříňka do koupelny 4D, barva bílá
Popis produktu
Skříňka do koupelny čtyřdveřová je vyrobena z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou, odolného proti poškrábání v barvě matná bílá. Výška dvířek je 50 cm. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Skříňka do koupelny čtyřdveřová je vyrobena z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou, odolného proti poškrábání v barvě matná bílá. Výška dvířek je 50 cm. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Základní barva | Bílá |
| Výška (cm) | 140,30 cm |
| Hloubka (cm) | 29,50 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | koupelna |
| Typ nábytku | skříň / skříňka |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|