CASA 95203
věšák na ručníky, přírodní bambus
Skladem
SKU
VER-KJ-SURAT
CASA 95203
věšák na ručníky, přírodní bambus
Popis produktu
Věšák na ručníky s policí je vyroben z přírodního bambusu, tři tyče na zavěšení jsou z nerezového materiálu. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Věšák na ručníky s policí je vyroben z přírodního bambusu, tři tyče na zavěšení jsou z nerezového materiálu. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 3 kg |
|---|---|
| Základní barva | Hnědá |
| Barva detailně | přírodní bambus |
| Výška (cm) | 85,00 cm |
| Hloubka (cm) | 30,50 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | koupelna |
| Typ nábytku | věšák |
| Materiál | nerez, bambus |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|