CASA 97029
zrcadlo, barva bílý mat
Skladem
SKU
MES-MILAN-MIR-WM
CASA 97029
zrcadlo, barva bílý mat
Popis produktu
Zrcadlo z ložnicové řady. Detailně a esteticky zpracováno v bílé moderní barvě. Oblé tvary a ozdobné ornamenty dodávají jedinečnost a originalitu v naší nabídce. Vyrobeno z kvalitní MDF desky. Zrcadlo je závěsné. Skvělá volba je umístit zrcadlo například nad šuplíkovou komodu. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Zrcadlo z ložnicové řady. Detailně a esteticky zpracováno v bílé moderní barvě. Oblé tvary a ozdobné ornamenty dodávají jedinečnost a originalitu v naší nabídce. Vyrobeno z kvalitní MDF desky. Zrcadlo je závěsné. Skvělá volba je umístit zrcadlo například nad šuplíkovou komodu. Nabídka komponentů této sektorové řady umožňuje sestavit si nábytek do ložnice dle vlastních představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 18 kg |
|---|---|
| Základní barva | Bílá |
| Šířka (cm) | 90,00 cm |
| Výška (cm) | 96,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | ložnice, předsíň |
| Typ nábytku | zrcadlo |
| Materiál | MDF, sklo |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|