CASA 97003
zrcadlo, barva zebrano/wenge
Skladem
SKU
MES-VERON-MIR
CASA 97003
zrcadlo, barva zebrano/wenge
Popis produktu
Zrcadlo, které lze pomocí police požít horizontálně i vertikálně. Moderní provedení v kontrastních barvách dokonale doplní váš interiér. Zrcadlo je vyrobeno z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci zebrano / wenge. Dodáváme v demontovaném stavu.
DOPRODEJ!
DOPRODEJ!
Popis produktu
Zrcadlo, které lze pomocí police požít horizontálně i vertikálně. Moderní provedení v kontrastních barvách dokonale doplní váš interiér. Zrcadlo je vyrobeno z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci zebrano / wenge. Dodáváme v demontovaném stavu.
DOPRODEJ!
Více informací
| Hmotnost | 14 kg |
|---|---|
| Základní barva | Zebrano |
| Barva detailně | zebrano/wenge |
| Šířka (cm) | 100,00 cm |
| Výška (cm) | 78,00 cm |
| Hloubka (cm) | 12,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, ložnice, předsíň |
| Typ nábytku | zrcadlo |
| Materiál | LTD (lamino), sklo |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|