Reference klientů

Dobrý den,
zboží které jsem si u Vás objednala přišlo v pořádku.Vše bylo pečlivě zabalené a dokonce nic nechybělo :-) Doprava proběhla také v pořádku.Skříň i komoda už stojí na svém místě a vypadá to moc hezky.:-)
S pozdravem a přáním hezkého dne
M.Baumgartová
Konečně se to stalo a mám smontovanou postel. Ráda bych Vám poděkovala, postel je opravdu moc dobrá, matrace pohádkové. Děkuji za pomoc a péči. Prosím poděkujte co nejsrdečněji Vašemu řidiči. Ten mladý muž vše dopravil až do bytu, byl velmi šikovný a ochotný. Akorát je mi moc líto, že nechtěl žádné peníze za tu velkou námahu. Já osobně jsem přesvědčená, že hoden je dělník své mzdy. Cítím se vůči němu velmi dlužná. Moc, moc děkuji a jsem velký dlužník. Pěkný den a hodně úspěchů v obchodě i v osobním životě, s pozdravem.
Alžběta D., Ostrava
I přes delší čekací lhůtu, která byla samozřejmě oprávněná vzhledem k výrobě nábytku, jsem nadšená. Doprava klapla skoro na minutu, žádné problémy a čekání, jako u jiných přepravců. Vše popsáno a úhledně zabaleno na paletě. Montáž, ze které jsem měla asi největší strach, byla velice jednoduchá, skříně jsou úplně stejné jako na obrázku ( a to v dnešní době nebývá moc časté). Veliké díky za vše, pokud budu v budoucnu objednávat nábytek, tak jedině u Vás.
Eva Martinková, Liberec.
Milá paní Nytrová!
Kdo čeká, dočká se. Nesmírně rád bych Vám chtěl z celého srdce poděkovat na Vašem podílu k vyřízení mého problému při instalaci nové kuchyně a myčky moji ženě. Krycí korpus čela myčky byl dopraven včera kompletní a bez provozních vad. Což nás velmi potěšilo, a nemalý podíl na naší spokojenosti rozhodně patří Vám. Ještě jedenkrát srdečný dík.
s přáním příjemného dne
Zdeněk Richtár
Dobrý den, chtěla jsem vám poděkovat za nádhernou postel Venecie, kterou jsem u vás koupila. Nejdřív jsem se bála že za tak nízkou cenu to bude nějaký šmejd, ale jsem příjemně překvapená, že je kvalitnější než jsem očekávala a opravdu krásně pasuje do mé ložnice. Děkuji.
S pozdravem Svatoslava L., okr. Opava
Společnost Casarredo dodává nábytek do našeho internetového obchodu a spolupráci s ní si nemůžeme vynachválit. Ceníme si zejména přehledné cenové politiky, nepředražování zboží a jasných podmínek pro partnery. Za důležité považujeme také to, že je pro nás spolupráce příjemná, a to především díky velké ochotě celého obchodního týmu firmy CASARREDO.
Jiří Kuneš, Nakup-Nábytek.cz