CASA 41009
pohovka - dvojsedák, látka Kronos 19
Skladem
SKU
ROB-HUGO-K19
CASA 41009
pohovka - dvojsedák, látka Kronos 19
Popis produktu
Praktická stylová pohovka vhodná do menších prostorů. Pohodlné sezení zaručují vlnovcové pružiny spolu s PUR pěnou. Výška sedáku je 40 cm, hloubka sedu je 54 cm. Nosnost pohovky je 160 kg. Barevné provedení - látka Kronos 19.
Popis produktu
Praktická stylová pohovka vhodná do menších prostorů. Pohodlné sezení zaručují vlnovcové pružiny spolu s PUR pěnou. Výška sedáku je 40 cm, hloubka sedu je 54 cm. Nosnost pohovky je 160 kg. Barevné provedení - látka Kronos 19.
Více informací
| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Barva detailně | tmavě zelená |
| Místnost | kancelář, obývák |
| Typ nábytku | dvojsedák |
| Materiál | dřevo, látka |
| Výplň sedáku | PUR pěna, vlnovcové pružiny |
| Výplň polštářů | PUR pěna |
| Šířka (cm) | 146,00 cm |
| Výška (cm) | 78,00 cm |
| Hloubka (cm) | 70,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|