CASA 77114
postel šířka 180 cm (XG-187), barva buk ZG001 tmavě šedá
| Dostupnost: | Poslední kus |
|---|
| Dodací lhůta: | do 5 dnů |
|---|
Skladem
SKU
DRE-LK187180-BU-1-30
CASA 77114
postel šířka 180 cm (XG-187), barva buk ZG001 tmavě šedá
Popis produktu
Stylová postel s elegantním čelem. Postel je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které přinese do Vaší domácnosti tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva. Základní bukové dřevo je bez moření. Postel neobsahuje rošt ani matraci. Vhodný rozměr 180 x 200 cm. Jednotlivé části nábytku tohoto výrobce lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a přitažlivého vzhledu Vašeho domova. Barva a typ čela viz obrázky.
Popis produktu
Stylová postel s elegantním čelem. Postel je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, které přinese do Vaší domácnosti tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva. Základní bukové dřevo je bez moření. Postel neobsahuje rošt ani matraci. Vhodný rozměr 180 x 200 cm. Jednotlivé části nábytku tohoto výrobce lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a přitažlivého vzhledu Vašeho domova. Barva a typ čela viz obrázky.
Více informací
| Hmotnost | 46 kg |
|---|---|
| Základní barva | Buk |
| Barva detailně | přírodní buk, tm. šedé čelo |
| Šířka (cm) | 187,00 cm |
| Výška (cm) | 98,00 cm |
| Hloubka (cm) | 218,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | ložnice |
| Typ nábytku | postel |
| Materiál | dřevo / masív, látka |
Stáhnout
| Katalog výrobce (43.41MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |