CASA 97033
konferenční stolek, barva dub artisan/wenge
Skladem
SKU
MES-VELS-COF-AW
CASA 97033
konferenční stolek, barva dub artisan/wenge
Popis produktu
Konferenční stolek v moderním provedení dekoru přírodního dřeva. Nábytek je vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub artisan/wenge tmavá. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Konferenční stolek v moderním provedení dekoru přírodního dřeva. Nábytek je vyroben z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub artisan/wenge tmavá. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 29 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub |
| Barva detailně | dub artisan/wenge tmavá |
| Šířka (cm) | 89,60 cm |
| Výška (cm) | 45,60 cm |
| Hloubka (cm) | 59,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | kancelář, obývák |
| Typ nábytku | konferenční stolek |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|