CASA 97011
police, barva borovice andersen/zlatý dub
Skladem
SKU
MES-IRIS-POL
CASA 97011
police, barva borovice andersen/zlatý dub
Popis produktu
Police ze sektorové řady nábytku v romantickém stylu vyrobena z kvalitní LTD v kombinaci s MDF v barevné kombinaci borovice andersen/zlatý dub. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Police ze sektorové řady nábytku v romantickém stylu vyrobena z kvalitní LTD v kombinaci s MDF v barevné kombinaci borovice andersen/zlatý dub. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 7 kg |
|---|---|
| Základní barva | Bílá |
| Barva detailně | borovice andersen/zlatý dub |
| Místnost | dětský pokoj, obývák, předsíň |
| Typ nábytku | police |
| Materiál | LTD (lamino), MDF |
| Šířka (cm) | 119,00 cm |
| Výška (cm) | 25,60 cm |
| Hloubka (cm) | 17,60 cm |
| Záruka | 2 roky |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|