CASA 19022
pracovní stůl levý N01, barva sonoma
| Dostupnost: | Poslední kus |
|---|
| Dodací lhůta: | do 5 dnů |
|---|
Skladem
SKU
KIS-OFF-KIT-N01-DS-L
CASA 19022
pracovní stůl levý N01, barva sonoma
Popis produktu
Praktický pracovní stůl se zásuvkami je vyroben z LTD desky odolné vůči poškrábání v barvě dub sonoma, provedení levé. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Praktický pracovní stůl se zásuvkami je vyroben z LTD desky odolné vůči poškrábání v barvě dub sonoma, provedení levé. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 45 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub sonoma |
| Šířka (cm) | 110,00 cm |
| Výška (cm) | 77,00 cm |
| Hloubka (cm) | 57,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, kancelář |
| Typ nábytku | psací stůl |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|