CASA 19022
skříň 2D N06, barva dub apalačský/antracit
Skladem
SKU
KIS-OFF-KIT-N06-ADA
CASA 19022
skříň 2D N06, barva dub apalačský/antracit
Popis produktu
Skříň dvoudveřová je vyrobena z LTD desky odolné vůči poškrábání, korpus je v barvě dub apalačský, dvířka jsou v barvě antracit. Uvnitř se nachází 1 věšáková tyč a police. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Skříň dvoudveřová je vyrobena z LTD desky odolné vůči poškrábání, korpus je v barvě dub apalačský, dvířka jsou v barvě antracit. Uvnitř se nachází 1 věšáková tyč a police. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 45 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub |
| Barva detailně | dub apalačský/antracit |
| Šířka (cm) | 80,00 cm |
| Výška (cm) | 210,00 cm |
| Hloubka (cm) | 47,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, kancelář |
| Typ nábytku | skříň / skříňka |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|