CASA 75015
konferenční stolek (ZJ-41)
Skladem
SKU
SZY-KAMA-41-DCC
CASA 75015
konferenční stolek (ZJ-41)
Popis produktu
Konferenční stolek ze sektorové řady KAMA, která zaujme svou elegancí vzhledu přírodního dřeva doplněného matnou černou. Stůl je vyroben z kvalitní LTD desky v kombinaci barev dub camargue/černá mat. Vrchní deska je skleněná. Sektorový nábytek má široký výběr prvků, který Vám zaručí sestavit si obývací pokoj či kancelář podle svých potřeb, přání a představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Konferenční stolek ze sektorové řady KAMA, která zaujme svou elegancí vzhledu přírodního dřeva doplněného matnou černou. Stůl je vyroben z kvalitní LTD desky v kombinaci barev dub camargue/černá mat. Vrchní deska je skleněná. Sektorový nábytek má široký výběr prvků, který Vám zaručí sestavit si obývací pokoj či kancelář podle svých potřeb, přání a představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 34 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub |
| Barva detailně | dub camargue/černá mat |
| Šířka (cm) | 110,00 cm |
| Výška (cm) | 46,00 cm |
| Hloubka (cm) | 60,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | kancelář, obývák |
| Typ nábytku | konferenční stolek |
| Materiál | LTD (lamino), sklo |
Stáhnout
| Katalog Szynaka - PrestigeLine (6.25MB) |
|---|
| Katalog Szynaka - TrendLine (6.81MB) |
| Návod k použití (0.14MB) |