CASA 75015
šatní skříň 2-dveřová (ZJ-70)
Skladem
SKU
SZY-KAMA-70-DCC
CASA 75015
šatní skříň 2-dveřová (ZJ-70)
Popis produktu
Šatní skříň dvoudveřová ze sektorové řady KAMA, která zaujme svou elegancí vzhledu přírodního dřeva doplněného matnou černou. Korpus i dveře jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky v kombinaci barev dub camargue/černá mat. Uvnitř skříně je šatní tyč a nad ní je police. Úchyty jsou kovové černé. Nožky jsou z plastu v černé barvě. Sektorový nábytek má široký výběr prvků, který Vám zaručí sestavit si obývací pokoj či kancelář podle svých potřeb, přání a představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Šatní skříň dvoudveřová ze sektorové řady KAMA, která zaujme svou elegancí vzhledu přírodního dřeva doplněného matnou černou. Korpus i dveře jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky v kombinaci barev dub camargue/černá mat. Uvnitř skříně je šatní tyč a nad ní je police. Úchyty jsou kovové černé. Nožky jsou z plastu v černé barvě. Sektorový nábytek má široký výběr prvků, který Vám zaručí sestavit si obývací pokoj či kancelář podle svých potřeb, přání a představ. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 73 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub |
| Barva detailně | dub camargue/černá mat |
| Šířka (cm) | 97,00 cm |
| Výška (cm) | 199,00 cm |
| Hloubka (cm) | 60,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | kancelář, obývák |
| Typ nábytku | šatní skříň |
| Materiál | LTD (lamino), plast |
| Úchyty | kov |
Stáhnout
| Katalog Szynaka - PrestigeLine (6.25MB) |
|---|
| Katalog Szynaka - TrendLine (6.81MB) |
| Návod k použití (0.14MB) |