CASA 75015
vitrína 1-dveřová (ZJ-10)
Skladem
SKU
SZY-KAMA-10-DCC
CASA 75015
vitrína 1-dveřová (ZJ-10)
Popis produktu
Vitrína jednodveřová ze sektorové řady KAMA, která zaujme svou elegancí vzhledu přírodního dřeva doplněného matnou černou. Korpus i dveře jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky v kombinaci barev dub camargue/černá mat. Zadní stěna je z viditelné strany drážkovaná. Dveře jsou prosklené a je možné je namontovat na pravou nebo levou stranu. Úchyty jsou kovové černé. Nožky jsou z plastu v černé barvě. Sektorový nábytek má široký výběr prvků, který Vám zaručí sestavit si obývací pokoj či kancelář podle svých potřeb, přání a představ. LED osvětlení není zahrnuto v ceně, je možné ho dokoupit zvlášť. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Vitrína jednodveřová ze sektorové řady KAMA, která zaujme svou elegancí vzhledu přírodního dřeva doplněného matnou černou. Korpus i dveře jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky v kombinaci barev dub camargue/černá mat. Zadní stěna je z viditelné strany drážkovaná. Dveře jsou prosklené a je možné je namontovat na pravou nebo levou stranu. Úchyty jsou kovové černé. Nožky jsou z plastu v černé barvě. Sektorový nábytek má široký výběr prvků, který Vám zaručí sestavit si obývací pokoj či kancelář podle svých potřeb, přání a představ. LED osvětlení není zahrnuto v ceně, je možné ho dokoupit zvlášť. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 55 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub |
| Barva detailně | dub camargue/černá mat |
| Šířka (cm) | 67,00 cm |
| Výška (cm) | 199,00 cm |
| Hloubka (cm) | 40,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | kancelář, obývák |
| Typ nábytku | vitrína |
| Materiál | LTD (lamino), sklo, plast |
| Úchyty | kov |
Stáhnout
| Katalog Szynaka - PrestigeLine (6.25MB) |
|---|
| Katalog Szynaka - TrendLine (6.81MB) |
| Návod k použití (0.14MB) |