CASA 77011
rohový regál (XL-131)
Skladem
SKU
DRE-RG131
CASA 77011
rohový regál (XL-131)
Popis produktu
Praktický rohový regál, který je vyroben z kvalitního borovicového dřeva, které přinese do Vaší domácnosti tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva. Základní borovicové dřevo je bez moření, můžete si však objednat i moření olše, dub, grey nebo ořech za 10% příplatek. Jednotlivé části nábytku tohoto výrobce lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a přitažlivého vzhledu Vašeho domova. Poněvadž má dřevo povrchovou úpravu proti škůdcům a vy budete mít zájem namořit si nábytek sami, napište do poznámek k objednávce - "Bez povrchové úpravy".
Popis produktu
Praktický rohový regál, který je vyroben z kvalitního borovicového dřeva, které přinese do Vaší domácnosti tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva. Základní borovicové dřevo je bez moření, můžete si však objednat i moření olše, dub, grey nebo ořech za 10% příplatek. Jednotlivé části nábytku tohoto výrobce lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a přitažlivého vzhledu Vašeho domova. Poněvadž má dřevo povrchovou úpravu proti škůdcům a vy budete mít zájem namořit si nábytek sami, napište do poznámek k objednávce - "Bez povrchové úpravy".
Více informací
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Základní barva | Na výběr |
| Šířka (cm) | 30,00 cm |
| Výška (cm) | 200,00 cm |
| Hloubka (cm) | 30,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | jídelna, ložnice, obývák, předsíň |
| Typ nábytku | regál |
| Materiál | dřevo / masív |
Stáhnout
| Katalog výrobce (43.41MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |