CASA 85028
regál 4P, barva bílá
Skladem
SKU
INT-CAT-REG-4P-BI
CASA 85028
regál 4P, barva bílá
Popis produktu
Malý čtvercový regál se čtyřmi přihrádkami je vyroben z kvalitní LTD desky nenáročné na údržbu, v barevném provedení bílá. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Malý čtvercový regál se čtyřmi přihrádkami je vyroben z kvalitní LTD desky nenáročné na údržbu, v barevném provedení bílá. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 12 kg |
|---|---|
| Základní barva | Bílá |
| Šířka (cm) | 61,00 cm |
| Výška (cm) | 61,00 cm |
| Hloubka (cm) | 30,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | dětský pokoj, kancelář |
| Typ nábytku | regál |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|