CASA 97026
šatní policová skříň, barva dub april/anderson
Skladem
SKU
MES-FERRARA-PEN-AA
CASA 97026
šatní policová skříň, barva dub april/anderson
Popis produktu
Šatní policová skříň v moderním provedení je vyrobena z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub april/anderson. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Šatní policová skříň v moderním provedení je vyrobena z kvalitní LTD desky v barevné kombinaci dub april/anderson. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 41 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub |
| Barva detailně | dub april/anderson |
| Šířka (cm) | 44,60 cm |
| Výška (cm) | 190,00 cm |
| Hloubka (cm) | 46,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | obývák |
| Typ nábytku | šatní skříň |
| Materiál | LTD (lamino) |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|