CASA 75024
televizní stolek, barva dub antický (ZR-25)
Skladem
SKU
SZY-POR-P-25
CASA 75024
televizní stolek, barva dub antický (ZR-25)
Popis produktu
Televizní stolek ze sektorové řady PORTI značkového výrobce Szynaka. Tv stolek má 3 praktické zásuvky. Systém PORTI je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Struktura ušlechtilého masivního dubu na přední straně a přírodní dýha na korpusu zdůrazňuje velmi klasickou barvu antický dub. Opakující se prvek riflování v kombinaci s černým sklem je dekorační motiv, který se odráží v každém bloku. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Barevné provedení - antický dub. Elegantní úchyty jsou z kovu. Dodáváme ve smontovaném stavu.
Popis produktu
Televizní stolek ze sektorové řady PORTI značkového výrobce Szynaka. Tv stolek má 3 praktické zásuvky. Systém PORTI je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Struktura ušlechtilého masivního dubu na přední straně a přírodní dýha na korpusu zdůrazňuje velmi klasickou barvu antický dub. Opakující se prvek riflování v kombinaci s černým sklem je dekorační motiv, který se odráží v každém bloku. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Barevné provedení - antický dub. Elegantní úchyty jsou z kovu. Dodáváme ve smontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 54 kg |
|---|---|
| Základní barva | Dub |
| Barva detailně | antický dub |
| Šířka (cm) | 160,00 cm |
| Výška (cm) | 51,00 cm |
| Hloubka (cm) | 42,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Místnost | kancelář, obývák |
| Typ nábytku | TV stolek |
| Materiál | dřevo / masív, přírodní dýha, LTD (lamino) |
| Úchyty | kov |
Stáhnout
| Katalog Szynaka - PrestigeLine (6.25MB) |
|---|
| Katalog Szynaka - TrendLine (6.81MB) |
| Návod k použití (0.14MB) |