CASA 77076
zahradní židle vysoká (XH-099), barva brunat
Skladem
SKU
DRE-MO099-ZIDLE-BR
CASA 77076
zahradní židle vysoká (XH-099), barva brunat
Popis produktu
Zahradní židle vysoká, která je vyrobena z kvalitního olšového dřeva mořená na barvu brunat, které přinese do Vaší zahrady tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva. Jednotlivé části nábytku tohoto výrobce lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a přitažlivého vzhledu Vašeho domova.
Popis produktu
Zahradní židle vysoká, která je vyrobena z kvalitního olšového dřeva mořená na barvu brunat, které přinese do Vaší zahrady tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva. Jednotlivé části nábytku tohoto výrobce lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a přitažlivého vzhledu Vašeho domova.
Více informací
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Základní barva | Hnědá |
| Barva detailně | brunat |
| Šířka (cm) | 45,00 cm |
| Výška (cm) | 125,00 cm |
| Hloubka (cm) | 54,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Typ nábytku | židle |
| Materiál | dřevo / masív |
Stáhnout
| Katalog výrobce (43.41MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |