CASA 77076
zahradní lavice (XH-101), výběr barev
Skladem
SKU
DRE-MO101-LAVICE
CASA 77076
zahradní lavice (XH-101), výběr barev
Popis produktu
Zahradní lavice, která je vyrobena z kvalitního olšového dřeva s výběrem barvy moření, které přinese do Vaší zahrady tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva. Jednotlivé části nábytku tohoto výrobce lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a přitažlivého vzhledu Vašeho domova.
Popis produktu
Zahradní lavice, která je vyrobena z kvalitního olšového dřeva s výběrem barvy moření, které přinese do Vaší zahrady tu správnou přírodní atmosféru a vůni dřeva. Jednotlivé části nábytku tohoto výrobce lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a přitažlivého vzhledu Vašeho domova.
Více informací
| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Základní barva | Na výběr |
| Šířka (cm) | 150,00 cm |
| Výška (cm) | 86,00 cm |
| Hloubka (cm) | 54,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Typ nábytku | lavice |
| Materiál | dřevo / masív |
Stáhnout
| Katalog výrobce (43.41MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |