CASA 11004
čalouněné křeslo, látka velvet šedá/wenge
Skladem
SKU
SIL-BARONV14
CASA 11004
čalouněné křeslo, látka velvet šedá/wenge
Popis produktu
Pohodlné čalouněné křeslo v elegantním stylu bude ozdobou každého interiéru. Nožky jsou ze dřeva v barvě wenge, čalounění je z látky velvet v šedé barvě (Bluvel 14). Celková výška křesla je 101 cm, výška sedáku je 45 cm. Pohodlí a elegance ve Vašem obýváku, dětském pokoji či kanceláři.
Popis produktu
Pohodlné čalouněné křeslo v elegantním stylu bude ozdobou každého interiéru. Nožky jsou ze dřeva v barvě wenge, čalounění je z látky velvet v šedé barvě (Bluvel 14). Celková výška křesla je 101 cm, výška sedáku je 45 cm. Pohodlí a elegance ve Vašem obýváku, dětském pokoji či kanceláři.
Více informací
| Hmotnost | 23 kg |
|---|---|
| Barva detailně | šedá/wenge |
| Místnost | obývák |
| Typ nábytku | křeslo, židle |
| Materiál | dřevo, látka |
| Šířka (cm) | 75,00 cm |
| Výška (cm) | 101,00 cm |
| Hloubka (cm) | 80,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
Stáhnout
| Katalog výrobce (37.73MB) |
|---|
| Návod k použití (0.14MB) |