CASA 95018
jídelní židle, barva bílá
Skladem
SKU
VER-KJ-BOSSE-BI
CASA 95018
jídelní židle, barva bílá
Popis produktu
Elegantní čalouněná židle s ergonomickým tvarem. Zajímavě řešená dřevěná konstrukce je v barvě buk s kovovými prvky, čalounění sedáku s prošitím je z ekokůže bílé barvy. Výška sedu je 45 cm. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.
Popis produktu
Elegantní čalouněná židle s ergonomickým tvarem. Zajímavě řešená dřevěná konstrukce je v barvě buk s kovovými prvky, čalounění sedáku s prošitím je z ekokůže bílé barvy. Výška sedu je 45 cm. Židle se hodí ke stolům, které naleznete v naší uvedené nabídce. Dodáváme v demontovaném stavu.
Více informací
| Hmotnost | 9 kg |
|---|---|
| Základní barva | Bílá |
| Místnost | jídelna, kuchyně |
| Typ nábytku | židle |
| Materiál | dřevo / masív, ekokůže, kov |
| Šířka (cm) | 48,00 cm |
| Výška (cm) | 74,00 cm |
| Hloubka (cm) | 51,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|