CASA 95070
křeslo, barva světle šedá/ořech
Skladem
SKU
VER-XH-MOCCA1SS
CASA 95070
křeslo, barva světle šedá/ořech
Popis produktu
Elegantní křeslo v retro stylu. Nohy a područe jsou dřevěné z malajského dubu v barvě ořech. Křeslo je potaženo příjemnou látkou šedé světlé barvy s atraktivním prošíváním. Pohodlné sezení zaručuje PUR pěna s pružnými čalounickými pásy. Výška sedu je 40 cm a hloubka sedu je 52 cm. Dodáváme v demontovaném stavu. Nosnost je 130 kg.
Popis produktu
Elegantní křeslo v retro stylu. Nohy a područe jsou dřevěné z malajského dubu v barvě ořech. Křeslo je potaženo příjemnou látkou šedé světlé barvy s atraktivním prošíváním. Pohodlné sezení zaručuje PUR pěna s pružnými čalounickými pásy. Výška sedu je 40 cm a hloubka sedu je 52 cm. Dodáváme v demontovaném stavu. Nosnost je 130 kg.
Více informací
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Základní barva | Ořech |
| Barva detailně | ořech/světle šedá |
| Místnost | kancelář, obývák |
| Typ nábytku | křeslo |
| Materiál | dřevo, látka |
| Šířka (cm) | 65,00 cm |
| Výška (cm) | 82,00 cm |
| Hloubka (cm) | 76,00 cm |
| Záruka | 2 roky |
Stáhnout
| Návod k použití (0.14MB) |
|---|